Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 7 listopada 2018
  • wyświetleń: 1911

W Zespole Szkół Ogólnokształcących wyremontowano salę gimnastyczną

- Wyremontowana sala gimnastyczna w Zespole Szkół Ogólnokształcących zachęca i motywuje do aktywności sportowej - zachwyca się Urząd Gminy w Pawłowicach i dodaje, że ze zmodernizowanego obiektu już w przyszłym tygodniu korzystać będą uczniowie.

Wyremontowana sala gimnastyczna w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach - 06.11.2018 · fot.


Już w przyszłym tygodniu uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących będą korzystać ze zmodernizowanej sali gimnastycznej. Remont rozpoczął się częściową wymianą pokrycia dachowego. Ze względu na nieszczelność w miejscach dotychczasowych świetlików dachowych, konieczna była ich wymiana. Nowe świetliki zamontowali pracownicy Gminnego Zespołu Komunalnego.

Kolejnym etapem była wymiana podłogi. Tak zwane panele sportowe zostały trzykrotnie utwardzone specjalistycznym lakierem. Wyznaczono również linie do piłki siatkowej, piłki ręcznej oraz koszykówki zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Modernizacja sali gimnastycznej sfinansowana została ze środków budżetu szkoły, przy współudziale GZK, które pomogło w realizacji części prac remontowych.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA