Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 8 listopada 2018
  • wyświetleń: 722

[FOTO] Gra logistyczna w przestrzeni miejskiej. Konkurs logistyków z PZS2

30 października klasy I, II i III Technikum logistycznego Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie wzięły udział w I Szkolnym Konkursie Logistycznym zorganizowanym przez nauczycieli placówki na terenie miasta Pszczyna

Gra logistyczna w przestrzeni miejskiej - konkurs dla młodych logistyków z PZS2


Był to rodzaj gry terenowej. Trzy grupy uczniów rozpierzchły się w różne części miasta, by wg wskazówek udać się do poszczególnych pszczyńskich placówek i instytucji, w których czekały na nich kolejne wytyczne. Młodzież musiała się wykazać znajomością podstawowych zagadnień w zakresie logistyki.

W wydarzenie zaangażowali się m.in. pracownicy Sądu Rejonowego w Pszczynie, Starostwa Powiatowego, Szpitala Powiatowego, Komendy Powiatowej Policji, Urzędu Pocztowego i sklepu Biedronka przy ul. Szymanowskiego, Apteki Lerchówka, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W każdym z tych miejsc na uczestników konkursu czekało pytanie i tylko poprawna odpowiedź dawała graczom możliwość otrzymania instrukcji, gdzie znajduje się kolejny punkt docelowy.

Gra logistyczna w przestrzeni miejskiej - konkurs dla młodych logistyków z PZS2
Gra logistyczna w przestrzeni miejskiej - konkurs dla młodych logistyków z PZS2


I Szkolny Konkurs Logistyczny rozpoczął się wykładem nt. organizacji imprez masowych, przygotowanym przez Joannę Wiktorko, dyrektor Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie. Tego typu przedsięwzięcia są doskonałą formą sprawdzenia w praktyce swoich umiejętności oraz po prostu świetną zabawą.

Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, których hojnymi sponsorami były firmy: Profi M Tec z Jankowic, firma logistyczno- transportowa TVM TRANSPORT Sp. z o.o. ze Studzienic, firma HYDRO ZNPHS Sp. z o.o. z Bielska- Białej, Pizzeria Target z Pszczyny.

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom i placówkom zaangażowanym w konkurs.

PZS nr 2 w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA