Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 17 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1855

[ZDJĘCIA] Uroczystość Babci i Dziadka w ZSP w Miedźnej

"Dziś na tej sali jest bardzo wesoło gdyż babcie i dziadków widzimy wokoło" - tymi słowami 14 stycznia rozpoczęła się Uroczystość Babci i Dziadka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnej w sali GOK w Grzawie.

Uroczystość Babci i Dziadka w ZSP w Miedźnej - 14.01.2019 · fot.


Na uroczystość przybyli bardzo licznie zaproszeni goście. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Dzieci z grup starszych przedstawiły "Jasełka" oraz wzruszający spektakl pt. "Dziewczynka z zapałkami" natomiast młodsze przedszkolaki śpiewały piosenki , tańczyły oraz składały życzenia. Uroczystość zakończono wspólną gościną czyli obiadem oraz domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA