Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 10 maja 2019
  • wyświetleń: 3285

Pierwsze efekty prac przy Szkole Podstawowej nr 2 w Pszczynie

Prace związane z rozbudową Szkoły Podstawowej nr 2 w Pszczynie im. Św, Jadwigi Śląskiej przebiegają zgodnie z planem. W nowej części szkoły powstały już fundamenty oraz ściany parteru, w najbliższym czasie będą zalewane stropy. Realizowana inwestycja ma zakończyć się 30 czerwca 2020 roku.

Pierwsze efekty prac przy Szkole Podstawowej nr 2
Pierwsze efekty prac przy Szkole Podstawowej nr 2 w Pszczynie · fot.


Zgodnie z założeniami rozbudowa istniejącej szkoły ma zapewnić uzyskanie min 6 sal lekcyjnych z niezbędnym zapleczem sanitarno-szatniowym oraz małą salę gimnastyczną. Zakłada się powiązanie funkcjonalne projektowanego obiektu z istniejącym budynkiem szkoły.

Pierwsze efekty prac przy Szkole Podstawowej nr 2
Pierwsze efekty prac przy Szkole Podstawowej nr 2 w Pszczynie · fot.


W związku z planowaną rozbudową przewiduje się również wykonanie nowego zagospodarowania terenu - wymianę ogrodzenia, wykonanie oświetlenia zewnętrznego, przebudowę uzbrojenia podziemnego, budowę drogi dojazdowej (pożarowej), a także wykonanie nowych miejsc parkingowych i nasadzenia zieleni.

Gmina Pszczyna przeznaczy na ten cel blisko 5 mln zł. Wykonawcą inwestycji jest firma Plater Sp. j. Zakład Produkcyjno - Usługowo - Handlowy z Łąki.

43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 47

tel. 032 2103930

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA