Nieruchomoci Pszczyna Nieruchomoci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 24 sierpnia 2019
  • 9 września 2019
  • wyświetleń: 829

Trwają zapisy na nowatorski kurs języka angielskiego I Wonder

Drogi rodzicu! Szukasz nowatorskiego kursu języka angielskiego dla swojego dziecka? Zapisz go na nasz rewelacyjny kurs: I Wonder!

Trwają zapisy na nowatorski kurs języka angielskiego I Wonder dla dzieci w wieku od 8 lat!


I Wonder to nowatorski kurs dla dzieci od 8 lat. Koncepcja kursu polega na nauczaniu języka razem z nauczaniem zagadnień, które przynależą do innych przedmiotów szkolnych - na przykład przyrody, geografii, matematyki czy sztuki. Dzięki temu, elementy realnego świata, który dzieci właśnie poznają, zostają przeniesione do pracowni językowej. Lekcje języka angielskiego stają się podróżą, a uczniowie - odkrywcami. Kurs został tak zaprojektowany, aby rozbudzić w dzieciach pasję poznawczą i sprawić, żeby towarzyszyła im przez całe życie.

Kurs w nowatorski sposób łączy materiały drukowane z cyfrowymi. Kurs oferuje mnóstwo materiałów dodatkowych, w tym: interaktywny eBook (cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego), DigiBook (cyfrowy odpowiednik zeszytu ćwiczeń dostępny na platformie Express DigiBooks), oprogramowanie do tablic interaktywnych oraz dodatkową, bezpłatną aplikację dla uczniów.

Sprawdź na: iwonder.land

Zapisy na rok szkolny 2019/2020 już trwają!
Nie zwlekaj, mamy ostatnie miejsca w grupach!

Kurs startuje 16 września. Zajęcia raz w tygodniu 60 minut, grafik do ustalenia w naszej filii w Piasku na ul. Katowickiej 13b.

Zapisy: 783 062 161
Znajdź nas: www.facebook.com/handyenglish/

43-200 Pszczyna
ul. Plac Targowy 13

tel. 783062161
kom. 783062161REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA