Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 15 stycznia 2010
  • wyświetleń: 3311

Sznupek odwiedził szkoły podstawowe

W ramach kampanii "Słońce na Drodze" w dwóch wybranych szkołach powiatu pszczyńskiego, SP Kobiór i SP Pielgrzymowice, odbyły się spotkania z policjantami.

W ich trakcie dzieci klas I-III otrzymały, ufundowane przez jedną z poznańskich firm marketingowych, kamizelki odblaskowe i wzięły czynny udział w przygotowanych przez policjantów pogadankach-niespodziankach.

Sznupek odwiedził szkoły podstawowe · fot.


Zaprezentowana została płyta "Sznupek radzi jak być bezpiecznym na drodze". Milusińscy tańczyli i śpiewali zgodnie z instruktarzem i teledyskiem zamieszczonym na płycie. Z uwagą obejrzeli również film o policyjnym pluszaku, który uczył swoich małych przyjaciół jak bezpiecznie poruszać się po drodze i przez nią przechodzić.

Przyodziane w kamizelki, dzieci złożyły uroczystą przysięgę, że zawsze będą przestrzegać zasad ruchu drogowego. Na koniec, szkolaków odwiedził sam Sznupek i rozdał dzieciom cukierki. Dodatkowo, z każdą klasą pozował do pamiątkowego zdjęcia. Tłumaczył im, że ich bezpieczeństwo zależy od tego, czy są widoczne na drodze. Prosił, aby wszystkie ubierały kamizelki idąc i wracając ze szkoły. Mówił: "...bądźcie widocznymi Słoneczkami na ulicy i kochanymi Słoneczkami swoich rodziców".

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA