Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 23 października 2014
  • wyświetleń: 3452

Dzień Edukacji w Suszcu

W dniu 14 października br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu odbyła się tradycyjna Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2014.

W akademii uczestniczyli najlepsi uczniowie w nauce i sporcie w roku szk. 2013/2014, którzy z rąk Wójta Gminy Pana Mariana Pawlasa oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pana Andrzeja Urbanka otrzymali nagrody i wyróżnienia. W kategorii Najlepszy Absolwent znalazło się 6 uczniów szkół podstawowych a w kategorii Najlepszy Absolwent Gimnazjów 7 uczniów. Najlepsi to Marta Krymer z SP Suszec i Dorota Kumor z GP Radostowice. Również spora grupa uczniów otrzymało nagrody w kategorii za wyniki w konkursach przedmiotowych i olimpiadach. Wśród nich laureaci finaliści konkursów przedmiotowych z chemii, matematyki i historii (5 uczniów z GP Radostowice) oraz biologii z GP Kryry. Również wysokie osiągnięcia z j. angielskiego osiągnęły 2 uczennice z GP Suszec. Uczniowie ci wystąpili razem ze swoimi opiekunami, którzy przyczynili się do osiągnięcia takich sukcesów.

Dzień Edukacji w Suszcu
Dzień Edukacji w Suszcu · fot.


Wyróżnienia i nagrody otrzymali również uczniowie i drużyny sportowe, które osiągnęły wysokie miejsca w konkurencjach i dyscyplinach sportowych organizowanych na szczeblu powiatu i województwa.

Dzień Edukacji w Suszcu
Dzień Edukacji w Suszcu · fot.


Tradycyjnie już 17 nauczycieli w gminie otrzymało nagrody Wójta za wyniki dydaktyczne i opiekuńcze w roku szk. 2013/2014. Dla nich i dla wszystkich pracowników oświaty życzenia złożyli zaproszeni goście i władze gminne z Przewodniczącą Komisji oświaty Panią Natalią Kałuża. Ciekawy program artystyczny przygotowali uczniowi ze Szkoły Podstawowej w Kobielicach. W tym roku nagrodę Kuratora Oświaty w Katowicach otrzymała Pani Alicja Pietras z GP Radostowice za kolejne sukcesy uczniów tego gimnazjum.

Pełna lista wyróżnionych uczniów w nauce i sporcie oraz wyróżnionych nauczycieli na stronie www.gzo.suszec.pl.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA