Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 4 marca 2015
  • wyświetleń: 2866

Wolontariusze w PG w Kryrach

W tym roku Gimnazjum w Kryrach dołączyło do projektu Global Citizen School World Talks, który organizowany jest przez największą, międzynarodową organizację studencką AIESEC.

wolontariusze w kryrach
W lutym wolontariusze gościli w Gimnazjum Publicznym w Kryrach. · fot.


Dzięki nawiązaniu współpracy z komitetem AIESEC UE Katowice szkoła miała możliwość gościć u siebie w lutym dwie wolontariuszki. Milana Todorovic z Serbii i Kana Yamanaka z Japonii prowadziły tygodniowe warsztaty językowe dla uczniów gimnazjum. Dzięki interaktywnym prezentacjom w języku angielskim przybliżały uczniom różne aspekty swojej kultury, budując w nich otwartość na obcowanie z innymi narodowościami, przełamywanie stereotypów oraz przybliżając istotne tematy dotyczące globalnych problemów świata.

Wolontariuszki korzystały z gościnności Państwa Gorzko i Janduda. Dzięki zaangażowaniu tych rodzin goście wyjeżdżali z Kryr z niezapomnianymi wrażeniami.

wolontariusze w kryrach
W lutym wolontariusze gościli w Gimnazjum Publicznym w Kryrach. · fot.


43-265 Kryry
ul. Nierad 86

tel. 032 2122323

BM / pless.pl, źródło: UG Suszec

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA