Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 26 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2477

Suszec: VI Olimpiada Przedszkolaków

Za nami:

GZOiS Suszec wraz z placówkami przedszkolnymi gminy Suszec zapraszają na VI Olimpiadę Przedszkolaków, która odbędzie się w niedzielę, 26 kwietnia w hali sportowej w Suszcu.

Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia nastąpi o godzinie 14.00. Od 14.30 do 15.30 przedszkolaki będą rywalizować w ośmiu konkurencjach: przejście przez szarfę, bieg slalomem, bieg na czworakach, bieg z piłką, bieg przez hula hop, sadzenie ziemniaków, przejście przez tunel oraz drużynowy skok w dal.

Pomiędzy poszczególnymi częściami odbędą się występy artystyczne przedszkolaków oraz przerwa na poczęstunek i napoje dla uczestników. W przerwie każde przedszkole może zaprezentować 3-5 minutowy występ dla publiczności.

W godzinach 16.00-16.40 dzieci wezmą udział w dwóch konkurencjach: skok przez tyczkę oraz strzał na bramkę. Po zakończeniu tych konkurencji nastąpi dekoracja uczestników i oficjalne zamknięcie Olimpiady.

BM / pless.pl, źródło: UG Suszec

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA