Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 20 maja 2015
  • 5 czerwca 2015
  • wyświetleń: 12852

Konkurs Fryzjerski w PZS 1 - wideo

3 czerwca w pszczyńskiej samochodówce odbył się III Powiatowy Konkurs Fryzjerski dla uczniów klas gimnazjalnych Powiatu Pszczyńskiego. W konkursie uczestniczyło 10 uczennic z 5 gimnazjów Powiatu pszczyńskiego i bielskiego.Tematem konkursu były subkultury czyli inspiracje muzyką, kulturą i sztuką. W trakcie układania fryzur przez uczestniczki konkursu zaprezentowany został pokaz strzyżenia damskiego na modelce i upięć na główce przez Panią Justynę Drożdż edukatora jednej z najlepszych w Europie Akademii Fryzjerskiej Berendowicz & Kublin, pokaz fryzur wieczorowych w wykonania Mateusza Libery oraz tańca nowoczesnego w wykonaniu zespołu tanecznego DNW działającego przy Pszczyńskim Centrum Kultury.

Konkurs Fryzjerski w PZS 1 - 03.05.2015 · fot.


Mateusz Libera jest uczniem naszej szkoły, który od trzech lat wieńczy sukcesy na arenach krajowych jak i międzynarodowych konkursów fryzjerskich. Zdobył między innymi trzy grzebienie (dwa złote i jeden srebrny) oraz liczne pierwsze miejsca w konkursach regionalnych. Jest niezwykle uzdolnionym i kreatywnym młodym fryzjerem, a jego prace mogliśmy podziwiać podczas pokazu jaki zorganizował specjalnie na tą okazję.

Za swoje zasługi dla szkoły został uhonorowany nagrodą specjalną - Szkoleniem w Akademii Fryzjerskiej Berendowicz & Kublin jaką ufundowali sponsorzy Państwo Magdalena i Piotr Duda.
Mateusz otrzymał również nagrodę specjalną ufundowaną przez Pana Ireneusza Harbuza Dyrektora Handlowego Firmy NAH - główkę treningową Albinos.

W trakcie konkursu swoją obecnością zaszczycił nas Pan Dariusz Skrobol Burmistrz Miasta Pszczyna, który startującym w konkursie gimnazjalistom wręczył przygotowane przez Urząd Miasta podarunki. Odwiedzili nas również: Pani Krystyna Świerkot - Żmij Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia w Starostwie Powiatowym Pszczyny, Pani Teresa Musik Dyrektor Miejsko - Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie, Pan Damian Cieszewski Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie oraz radny Rady Powiatu Pszczyńskiego.

W czasie gdy uczestniczki konkursu czesały modelki, oprócz przygotowanych wykładów Pani Edukator Justyny Drożdż odbył się również pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu grupy tanecznej DNW.

Uczestniczki konkursu po upłynięciu wyznaczonego czasu - 60 min - zaprezentowały wykreowane fryzury, które oceniło jury w składzie: Pani Justyna Drożdż, Pan Ireneusz Harbuz, Pani Monika Paszek. Publiczność w trakcie obrad jury miała możliwość wyboru własnej kandydatki. Jak się okazało, Jury i publiczność byli zgodni. Nagrody wręczali Pani Dyrektor Teresa Wojtanowicz, Pani Edukator oraz Pan Ireneusz Harbuz. Zmagania zakończył poczęstunek tortem, który został przygotowany przez uczennicę PZS nr 1 Agatę Kobielę.

Laureaci:
I Miejsce i Nagroda Publiczności - EWELINA WAGNER Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie
II Miejsce - GABRIELA URBAŃCZYK Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie
III Miejsce - ELWIRA RYŚ Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji konkursu Panu Zbigniewowi Makuchowskiemu właścicielowi Bugs’y Concerts, Panu Michałowi Czernkowi Dyrektorowi PCK, Panu Kacprowi Hennek właścicielowi Bednarskiej 3, Księdzu Józefowi Markowi Proboszczowi Parafii Podwyższenia Krzyża, Panom Bronisławowi i Wojciechowi Kapias właścicielom Gospodarstwa Szkółkarskiego Kapias, Pani Krystynie Gach właścicielce firmy GAKRA, portalowi PLESS za objęcie patronatu medialnego nad konkursem oraz wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób pomogły zorganizować to przedsięwzięcie.

Organizatorzy: Monika Paszek, Józefa Waliczek, Gabriela Wiencek i Sylwia Piech - Henneknew / pless.pl, źródło: PZS nr 1

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA