Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 25 września 2015
  • wyświetleń: 862

Warsztaty ekologiczne w przedszkolu

W czwartek, 17 września dzieci z grup: Stokrotki, Jagódki, Wiewiórki i Biedronki kobiórskiego przedszkola wzięły udział w warsztatach w ramach Kampanii Informacyjno-Ekologicznej "Segregacja popiołu" zorganizowanych przez firmę Master - Odpady i Energia. Zajęcia prowadził Ekoagent Marcin Jałowy.

Warsztaty ekologiczne w przedszkolu - 17.09.2015 · fot.


Głównym tematem spotkania była segregacja odpadów z naciskiem na konieczność poprawnego składowania popiołów w gospodarstwach domowych. W czasie zajęć wskazane zostały dzieciom plusy poprawnego postępowania z popiołem oraz minusy zaniechania prawidłowych praktyk. Dzieci w czasie zajęć wysłuchały opowiadania pt. "Przygody walecznego Ekosia. Misja popiół", nauczyły się poprawnej segregacji, oddzielając własnoręcznie odpady od czarnych piłeczek pingpongowych - symbolizujących popiół, pokolorowały obrazki oraz otrzymały ulotki informacyjne.

43-210 Kobiór
ul. Rodzinna 1

tel. 032 2188166

BM / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA