Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 11 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1190

Primaaprilisowe żarty w przedszkolu

Pierwszy kwietnia to wyjątkowy dzień. Przedszkolaki z Radostowic Prima Aprilis uczciły przebierając się w różne stroje - byli piłkarze, supermeni lub przychodziły ubrane na opak - spodnie, bluzy, podkoszulki, sukienki i spódniczki były włożone tyłem do przodu lub na lewą stronę, a skarpetki "piętkami do góry" lub nie do pary, a buty założone prawy na lewej nóżce.

Primaaprilisowe żarty w przedszkolu w Radostowicach - 1.04.2016 · fot.


Przedszkolaki przekonały się również o tym, że zupę można pić ze szklanki, a pyszne kotleciki zajadać łyżką. Wiele zabawy było podczas obiadu, kiedy panie kucharki herbatkę podały w miseczkach - dzieci piły jak kotki... Dzieci miały okazję przekonać się, że angielski czasem bywa po polsku, a polski zaczyna się od słów "Good Morning". W paście do zębów też było coś dziwnego - wyskakujący robak, który bardzo zdziwił wszystkich podczas mycia zębów. W papierkach zamiast cukierków były orzeszki, mandarynki -mniam, mniam.

Dla naszych przedszkolaków był to naprawdę udany dzień. Nie oszczędzały nawet pań nauczycielek, więc śmiechu było co niemiara. Nam udały się zabawy i żarty - okazało się, że dzieci też mogą się czasem zdziwić!

43-262 Radostowice
ul. Dworcowa 42

tel. 032 2125299

Przedszkole w Radostowicach

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA