Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 2 maja 2016
  • wyświetleń: 2947

Mariusz Czerkawski odwiedził kobiórską podstawówkę - zdjęcia

Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Kobiórze odwiedził najbardziej znany polski hokeista Mariusz Czerkawski. Sportowca przywitał zespół "Kobiórsko Czelodka", który wystąpił w bluzach hokejowych.

Mariusz Czerkawski w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Kobiórze


Po występie zespołu głos zabrał zaproszony gość. Opowiedział on o drodze do wielkiej kariery sportowej, nawiązując także do czasów dzieciństwa, gdy mieszkał jeszcze w Tychach. Pan Mariusz wzbudził ogromne zainteresowanie ubierając się w swój strój hokejowy. Niespodzianką okazało się być dla naszego Gościa zaproszenie bramkarza hokejowego z amatorskiej kobiórskiej drużyny Baribals, dzięki czemu słynny sportowiec mógł zademonstrować uczniom strzały do bramki.

Uczniowie z zaciekawieniem słuchali też o innej pasji hokeisty, jaką jest gra w golfa. Podczas spotkania Pan Czerkawski wręczył także pamiątkowe zdjęcia z autografem. Na pamiątkę Nasz Gość wręczył Pani Dyrektor koszulkę z autografem oraz wpisał się do Kroniki Szkolnej. Wszystko co dobre szybko się kończy. Po wizycie wybitnego hokeisty pozostaną miłe wspomnienia.

43-210 Kobiór
ul. Tuwima 33

tel. 032 2188200

Szkoła Podstawowa w Kobiórze

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA