Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 5 maja 2016
  • wyświetleń: 2186

IV Powiatowy Konkurs Fryzjerski w Samochodówce - zdjęcia

28 kwietnia w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie odbył się IV Powiatowy Konkurs Fryzjerski dla uczniów gimnazjum. W konkursie wzięło udział 11 uczennic z 5 gimnazjów.  Tematem konkursu były upięcia studniówkowe, komersowe i półmetkowe.

IV Powiatowy Konkurs Fryzjerski w Samochodówce - 28.04.2016 · fot.


W trakcie zmagań konkursowych odbył się pokaz stylizacji damskich i męskich przygotowany przez stylistów Puchałka Hair Design Akademy. Także uczennice z klasy II c pod nadzorem pani Moniki Paszek przygotowały stylizacje fryzur o tematyce konkursowej, natomiast uczestniczki zajęć koła fryzjerskiego, działającego w szkole w ramach Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej, wykonały makijaże oraz stroje do tych stylizacji pod kierunkiem pani Józefy Waliczek.

Uczestniczki konkursu po upływie wyznaczonego czasu zaprezentowały wykreowane przez siebie fryzury, które oceniło jury w składzie: Jolanta Puchałka - właścicielka Puchałka Hair Design Akademy, Magdalena Grabowska-Romanko - właścicielka salonu Diva oraz Monika Paszek i Józefa Waliczek - nauczyciele PZS nr 1 w Pszczynie. Również widownia miała okazję wybrać swoje laureatki, przyznając nagrody publiczności. Jak co roku zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście: naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia - Krystyna Świerkot-Żmij, dr Maria Szostak oraz dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej - Marcin Bienioszek.

IV Powiatowy Konkurs Fryzjerski w Samochodówce - 28.04.2016
IV Powiatowy Konkurs Fryzjerski w Samochodówce - 28.04.2016 · fot.


Laureatkami tegorocznego konkursu zostały:
  • I Miejsce oraz I nagroda publiczności - Garbiela Urbańczyk
  • II Miejsce oraz II nagroda publiczności - Magdalena Moroń
  • III Miejsce oraz III nagroda publiczności - Marta Malcharek


Fundatorami tegorocznych nagród byli:
  • Jolanta Puchałka - właściecielka Puchałka Hair Design Akademy
  • Anna Czernecka - właścicielka studia Daisy
  • Magdalena Grabowska-Romanko - właścicielka studia Diva
  • Katarzyna Krywult - właścicielka studia Krywult
  • Renata Francuz - właścicielka salonu Renata


IV Powiatowy Konkurs Fryzjerski w Samochodówce - 28.04.2016
IV Powiatowy Konkurs Fryzjerski w Samochodówce - 28.04.2016 · fot.


Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w tegorocznym konkursie. Zainteresowanych kształceniem w zawodzie dającym duże możliwości zapraszamy do złożenia dokumentów w naszej szkole, gdzie oferujemy miejsca zarówno w klasach zasadniczej szkoły zawodowej, jak i w technikum fryzjerskim.PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA