Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 23 czerwca 2016
  • 27 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2228

Sala Zabaw Radocha: Klub Puchatka startuje od września

Sala Zabaw Radocha zaprasza nowych i obecnych uczestników na zajęcia Klubu Malucha Puchatek - zajęcia dla dzieci od 17 m-ca do 4 lat.

Klub Puchatka w Sali Zabaw Radocha od września


Autorski program zajęć przygotowany przez Centrum Edukacji i Rozwoju z Czechowic-Dziedzic oparty o podstawę programową realizowaną w przedszkolach...

Dzieci w czasie spotkań uczestniczą w zajęciach manualnych, ruchowych i intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy, dodatkowym, atutem jest obecność oraz współudział w zajęciach rodzica (bądź opiekuna), w tym okresie bardzo ważna jest pomoc w procesie adaptacyjnym kogoś bliskiego.

Program wykorzystuje intelektualny potencjał małych dzieci, które mają niezwykła potrzebę poznawania świata a zarazem najbliższego otoczenia. W zabawie towarzyszy dzieciom pluszowy miś- Kubuś Puchatek, który wita się z dziećmi i opowiada im bajki. Na spotkaniach pojawiają się inne postacie z bajki (Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek). Dzieci pomagają mieszkańcom 100-milowego lasu rozwiązywać problemy (radzą Prosiaczkowi co zrobić by nie bał się ciemności, Tygryskowi co zrobić by nie robić krzywdy swoim przyjaciołom, Królika uczą cierpliwości a Puchatka uczą dzielenia się swoim miodkiem z innymi). Kubuś po zajęciach pozostawia dzieciom, w podziękowaniu za wspólną zabawę niespodzianki w bucikach.

Fabularna forma spotkań pozwala dziecku lepiej przyswoić i zrozumieć omawiane tematy.
Zajęcia dla dzieci w ramach Klubu Malucha Puchatek odbywają się w naszej salce w przedszkolu, ul. Dobrawy 42 Pszczyna.

Zapraszamy serdecznie!


43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA