Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 19 września 2016
  • wyświetleń: 1230

Wizyta dzielnicowego w Gminnym Przedszkolu w Kobiórze

Dnia 16 czerwca najmłodszych kobiórzan w Gminnym Przedszkolu odwiedził dzielnicowy naszej miejscowości aspirant Tomasz Machoń. Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci na drogach.

Wizyta dzielnicowego w Gminnym Przedszkolu w Kobiórze - 16.09.2016 · fot.


Funkcjonariusz policji przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz prawidłowego przejścia przez jezdnię. Wyświetlony został także film edukacyjny dotyczący zachowania pieszych na drogach oraz udzielania pierwszej pomocy. Dzieci poznały korzyści jakie wynikają z noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe.

Największym zainteresowaniem cieszyły się wśród maluchów opowiadania o codziennej pracy Policji oraz demonstracja sprzętu policyjnego.

Dzięki takim spotkaniom na pewno żaden z maluchów nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się przedszkolakom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

43-210 Kobiór
ul. Rodzinna 1

tel. 032 2188166

new / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA