Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 22 września 2016
  • 27 września 2016
  • wyświetleń: 894

Zajęcia na ściance wspinaczkowej z Radochą

Zajęcia na ściance to: planowanie ruchu, koordynacja wzrokowo - ruchowa, przełamywanie lęku przed wysokością, bodźce dotykowe, zaspokajanie ciekawości dzieci.

W trakcie zajęć uczestnicy poznają podstawy wspinaczki, zasady bezpiecznej asekuracji. Zaznajomią się również z właściwymi technikami dotyczącymi wspinaczki, co w przyszłości być może przyda się w praktycznym pokonywaniu nie tylko dróg wspinaczkowych, ale również wielu ciekawych tras turystycznych. Poznane zasady pomogą nam wykorzystać w praktyce nowe umiejętności, będziemy poprawiać i doskonalić technikę.

Wspinaczka to bardzo ciekawa, atrakcyjna i wyzwalająca adrenalinę dyscyplina sportu. Jednak uczestnicy zajęć uprawiają ją amatorsko, w celu poprawy własnej sprawności fizycznej i koordynacji oraz po prostu dla dobrej zabawy.

Nasi instruktorzy-prawdziwi entuzjaści wspinaczki mają na celu zainteresować jak największą część dzieci ich ukochaną formą rekreacji. Będą przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby dzieciaki mogły jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć, świetnie się bawiąc.

Nasze zajęcia to 100% radości i satysfakcji ze spędzonego czasu. Liczebność grupy jednego instruktora ok. 6 osób.

Wiek uczestników min. 5 lat! Cennik: 80 zł/ 4 spotkania. Zabawa w Sali dodatkowo pół godziny w cenie.

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2016/2017:
  • Poniedziałek, godz. 18.00-19.00

Start zajęć: październik.

Ze względów bezpieczeństwa rodzice uczestników (oboje) zobowiązani są do przedstawienia nam upoważnienia dotyczącego korzystania ze ścianki wspinaczkowej przez ich dziecko (upoważnienie dot. ścianki wspinaczkowej).

Zapraszamy! Zapisy na zajęcia obowiązkowe!

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.