Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 16 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1313

Sukcesy przedszkolaków z Kobióra w Przedszkoliadzie

7 grudnia w tyskiej hali miejskiej, przy ul. Piłsudskiego odbyła się I Śląsko-Małopolska Przedszkoliada w Grach Zespołowych. W projekcie Fundacji Rozwoju i Integracji "Multiintegra" rywalizowały przedszkola z dziesięciu miejscowości z obu regionów. Imprezie patronowało Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Sukcesy przedszkolaków z Kobióra w Przedszkoliadzie - 7.12.2016 · fot.


Uczestniczyło w niej blisko pół tysiąca przedszkolaków z Tychów, Katowic, Mikołowa, Mysłowic, Bierunia, Bojszów, Kobióra, Chrzanowa, Chełmka i Oświęcimia. Regionalną Przedszkoliadę swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz samorządowych Tychów i Kobióra oraz gwiazdy sportu. Grupa Jagódki z kobiórskiego przedszkola - wspaniała drużyna przedszkolaków, reprezentowała naszą miejscowość, dzielnie walcząc w czterech konkurencjach: piłce nożnej, koszykówce, siatkówce i unihokeju.

Dopełnieniem dobrego występu przedszkolaków było zdobycie I miejsca w siatkówce. Puchar, statuetkę i medale, dzieci otrzymały z rąk władz gminy: wójta Eugeniusza Lubańskiego i przewodniczącego Rady Gminy Pana Przemysława Sawickiego. Podczas imprezy na przedszkolaków czekały też inne atrakcje: kącik taneczny, plastyczny, no i oczywiście paczki od Mikołaja.

43-210 Kobiór
ul. Rodzinna 1

tel. 032 2188166

BM / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA