Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 15 września 2017
  • wyświetleń: 1562

Pszczyński nauczyciel Mirosław Kozik autorem zbioru zadań z chemii

Już we wrześniu ukaże się pierwszy pszczyński zbiór zadań. Będzie to zbiór zadań z chemii dla uczniów szkół średnich autorstwa Mirosława Kozika.

Mirosław Kozik
Mirosław Kozik


Zbiór zadań dedykowany jest uczniom, którzy planują aplikować na kierunki medyczne. Jak mówi sam autor - zbiór zadań stanowi pozycję pozbawioną komercji i nie ma nic wspólnego z nową reformą edukacji. Dlatego jak twierdzi wielu recenzentów, wydawnictwo zachowuje autonomię i jest indywidualnym narzędziem dydaktycznym.

Sylwetka autora od lat znana jest w naszym powiecie. Mirosław Kozik jest w Pszczynie osobą rozpoznawalną w dziedzinie kultury, nauki oraz sportu. Poniżej przypominamy najważniejsze informacje o autorze.

Mirosław Kozik - 
Nauczyciel chemii. Popularyzator nauk przyrodniczych. Od wielu lat przygotowuje uczniów aplikujących na akademie medyczne oraz kierunki ścisłe i inżynieryjne. Absolwent Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego. Autor artykułów, felietonów i wywiadów do ogólnopolskich magazynów branżowych m.in. Top Guitar
. Autor scenariuszy scenicznych oraz sztuk teatralnych. Recenzent albumów muzycznych w tym zagranicznych artystów
. Elektor Kolegium Elektorskiego Uniwersytetu Śląskiego
. Nauczyciel Chemii w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie
. Dyrektor Pszczyńskiego Klubu Nauki i Sztuki
. Prezes Zarządu Cinematographer Productions. Ponadto autor posiada kompetencje sternika jachtowego, instruktora żeglarstwa, jest zapalonym narciarzem oraz pełni Funkcję Promotora legendarnych supergrup muzycznych i artystów międzynarodowej rangi: Uriah Heep, Wishbone Ash, TSA, Jaromir Nohavica, Ian Gillan/Deep Purple, Jethro Tull...

ups / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA