Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 4 marca 2018
  • wyświetleń: 1224

[ZDJĘCIA] Lekcje jazdy na łyżwach w goczałkowickiej podstawówce

W styczniu i lutym uczniowie klas 4-7 i 2-3 gimnazjum brali udział zajęciach na lodzie w Czechowicach-Dziedzicach. Wyjazdy te były realizacją zadnia zaplanowanego w programie wychowania fizycznego przez nauczycieli WF.

Lekcje jazdy na łyżwach w goczałkowickiej podstawówce


Łącznie w zajęciach tych uczestniczyło 385 uczniów naszej szkoły, gdzie dla niektórych było to nowe doświadczenie i pierwszy kontakt z lodowiskiem i łyżwami, a dla część uczniów doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach.

W projekt ten zaangażowani byli wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego (M. Młodzik, B. Wasik, P. Dąbkowski, J. Firganek, K. Kupper, E. Machoń, J. Młodzik, S. Pękała), których wspomagali wychowawcy klas (K. Bienioszek, D. Koczy, K. Skipoł, A. Sławska, M. Korzeniowska, M. Szpejna).

Mamy nadzieję, że zajęcia te zaszczepiły wśród dzieci i młodzieży chęć aktywnego spędzania wolnego czasu z wykorzystaniem tej formy ruchu

Ze sportowym pozdrowieniem
Nauczyciele Wychowania Fizycznego

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Powstańców Śląskich 3

tel. 32 212-71-8943-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Powstańców Śląskich 3

tel. 032 2107212
tel. 032 2107175

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA