Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 27 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1680

Kurs językowy dla dzieci i dorosłych w Centrum DELTA

Artykuł sponsorowany:

Jesteśmy zespołem zajmującym się udzielaniem korepetycji z matematyki i języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Od momentu założenia działalności cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów. Zajęcia prowadzone w naszym Centrum to profesjonalizm, zaangażowanie i przyjazna atmosfera.

deltaW związku z licznym zainteresowaniem ruszamy od września z kursami języka angielskiego dla DZIECI oraz DOROSŁYCH (poziom A1 oraz B1)

DZIECI (grupa max.8 osób)
Cel: zapoznanie uczniów z brzmieniem języka, naukę podstawowych zwrotów oraz właściwe reagowanie na wyrażenia oraz polecenia wypowiadane po angielsku. Ponadto, podczas lekcji uczniowie poznają kulturę Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii w celu rozwijania świadomości istnienia odmienności językowej.
Podstawa programowa: obejmuje między innymi zabawy ruchowe, plastyczne i teatralne, wykorzystanie piosenek i form wierszowanych oraz opowiadanie i czytanie krótkich historyjek wspieranych gestem i ilustracjami.

DOROŚLI (grupa max.8 osób)
Cel: przygotowanie kursanta do komunikacji w sytuacjach życia codziennego.
Każde zagadnienie gramatyczne, nowe słownictwo oraz inne, mają służyć określonej funkcji. Stąd nasze kursy podzielone są na dwie części - uczeń w pierwszej kolejności zapoznaje się z zagadnieniem, poznaje jego funkcje oraz zastosowanie, a następnie uczy się jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce.
Poziomy kursu dla dorosłych:
A1 - nauka języka od podstaw,
B1 - kurs dedykowany osobom posługującym się językiem na poziomie średniozaawansowanym (uczeń rozumie główne przesłanie tekstów, radzi sobie z większością sytuacji zachodzących podczas podróży, gdzie używany jest język angielski, potrafi w sposób spójny wypowiadać się na tematy mu znane, przedstawia swoje opinie, plany, opowiada o wydarzeniach przeszłych).
Od teraz ruszają zapisy!

WSZYSTKICH CHĘTNYCH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY 533 353 500 LUB ZA POŚREDNICTWEM MESSENGERA (www.facebook.com/deltakorepetycje)Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie udzielimy odpowiedzi! Nie zwlekaj, jeżeli chcesz rozwinąć umiejętności swojego dziecka lub sam czujesz, że kurs jest potrzebny właśnie Tobie.

Dodatkowo, w dalszym ciągu prowadzimy korepetycje indywidualne i grupowe z matematyki i języka angielskiego na każdym poziomie edukacji (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum).
Zajęcia przygotowują do bieżących zajęć szkolnych, jak również do egzaminów - ósmoklasisty, gimnazjalnego oraz maturalnego.

ZAPRASZAMY


logo delta


Centrum Korepetycji DELTA
Jankowice, ul. Żubrów 135
tel: 533 353 500