Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 19 listopada 2018
  • wyświetleń: 1075

Dni Języków Obcych w LO im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach

Kolejne Dni Języków Obcych już za nami! 15 listopada licealiści z Gilowic razem z zaproszonymi uczniami klas III gimnazjum oraz VIII szkół podstawowych Gminy Miedźna poprzez zabawę sprawdzali swoje kompetencje językowe.

Dni Języków Obcych w LO im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach - 15.11.2018 · fot.


Oprócz tradycyjnych już stoisk tematycznych przygotowanych przez poszczególne klasy, gdzie można było skosztować specjałów z danego kraju i zanurzyć na chwilę w kulturze tego kraju, uczestnicy mieli do wykonania szereg konkurencji konkursowych. Dość powiedzieć, że rozmaitość zadań obejmowała: konkurencje z wiedzy o krajach europejskich, znanych osobach i walutach, testowała pomysłowość i twórczość (konkurs na reklamę produktów życia codziennego) znajomość przysłów i literatury oraz poprawność wymowy przy zadaniu z łamańcami językowymi. Nie zabrakło elementów rozrywkowych: wspólnego tańca i wspaniale wykonanych przez Mariolę, Gabrysię i Agnieszkę piosenek (bardzo dziękujemy).


Goście z gimnazjów i szkół podstawowych uświetnili imprezę scenkami ilustrującymi przysłowia angielskie oraz fantastycznymi plakatami promującymi uczenie się języków obcych, za co zasługują na ogromne Thank you. I do zobaczenia za rok!

43-227 Gilowice
ul. Korfantego 38

tel. 32 2117321

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA