Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 30 listopada 2018
  • wyświetleń: 890

Facebook szkoli również w Pszczynie w PCKulu

Za nami:

W zainaugurowanym przez Facebooka programie "Rozwój Kompetencji Cyfrowych" 12,5 tysiąca młodych Polaków zostanie bezpłatnie przeszkolonych z cennych na rynku pracy umiejętności cyfrowych. Już w najbliższy poniedziałek 3 grudnia bezpłatne szkolenie odbędzie się również w Pszczynie.

Facebook szkoli również w Pszczynie
fot.


"Rozwój Kompetencji Cyfrowych" to program ukierunkowany na wspieranie innowacyjnej gospodarki i realizowany przez Przestrzeń from Facebook we współpracy z lokalnymi partnerami.

Szkolenia wchodzące w skład programu obejmują zróżnicowane tematy takie jak: bezpieczeństwo cyfrowe, innowacje, obecność w sieci, marketing w mediach społecznościowych, sztuczną inteligencję oraz świadomą analizę danych.

Facebook szkoli również w Pszczynie
fot.


- Swobodne poruszanie się w obszarze nowych technologii, ale też kreatywność, empatia, umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole czy pod presją czasu to kluczowe umiejętności, których od młodych osób oczekują obecnie pracodawcy. Program "Rozwój Kompetencji Cyfrowych" rozwija właśnie te kompetencje. Naszym celem jako partnera jest dotarcie nie tylko do mieszkańców większych miast, ale również do młodych ludzi z małych miasteczek, którzy ciągle mają trudniejszy dostęp do ciekawych i rozwijających szkoleń, a przez to niełatwo im znaleźć satysfakcjonującą pracę - powiedziała Beata Matuszek z zarządu Fundacji Media 3.0.

Facebook szkoli również w Pszczynie
fot.


"Rozwój Kompetencji Cyfrowych" został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Szkolenia ruszyły w listopadzie i będą odbywały się na całym Śląsku. Więcej informacji oraz formularze aplikacyjne znajdują się na stronie internetowej Fundacji pod adresem www.media30.pl.

Rejestracja na szkolenie w Pszczyńskim Centrum Kultury: rck-8.evenea.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA