Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 28 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1168

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej we Frydku

16 stycznia odbył się w Szkole Podstawowej we Frydku bal karnawałowy zorganizowany przez Radę Rodziców dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-IV.

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej we Frydku - 16.01.2019 · fot.


Imprezę poprowadziły dwie wodzirejki, które od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewały dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postacie z bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów... Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich.

Dzieci wspaniale się bawiły, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Warto nadmienić, iż przygotowany został również słodki poczęstunek. Uczestnicy cudownie się bawili i tańcom nie było końca, czas upływał szybko na dobrej zabawie. Tegoroczny bal będzie niezapomniany, ale dzieci już nie mogą się doczekać kolejnego.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie imprezy.

43-227 Frydek
ul. Miodowa 17

tel. 032 2116229

Aneta Pełka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA