Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 10 lutego 2019
  • wyświetleń: 949

Zimowisko w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnej

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnej w drugim tygodniu ferii zimowych dla chętnych dzieci organizuje w swoich murach zimowisko dochodzące. W sumie na spędzenie kilku feryjnych dni w szkolnych, i nie tylko, murach zdecydowało się 24 uczniów z klas I-VI.

Opiekunowie postarali się o wiele atrakcji. Na każdy dzień przygotowano inny program. A w nim między innymi: zabawy i gry logiczne, turnieje, warsztaty w Muzeum Śląskim, wyjazd do kina, udział w kuligu połączonym z pieczeniem kiełbasek, harce w sali zabaw, zajęcia na basenie.

W ramach zimowiska uczniowie codziennie mają zapewniony ciepły obiad, śniadanie i podwieczorek. Podczas wyjazdów przewidziany jest suchy prowiant. O pełne żołądki i brzuchy uczestników zadbają panie kucharki, które wyczarują przepyszne potrawy. Dzieci objęte będą opieką w godzinach 7.00 - 16.00.

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA