Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 7 marca 2019
  • wyświetleń: 1045

Warsztaty kulinarne z udziałem uczniów szkoły we Frydku

26 lutego klasa 1b ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku wzięła udział w bezpłatnych warsztatach kulinarnych zorganizowanych w Restauracji Patio Con Gusto w Pszczynie.

Warsztaty kulinarne - 26.02.2019


Warsztaty rozpoczęły się od zwiedzania pomieszczeń restauracji oraz zaplecza kuchennego. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jak wygląda organizacja pracy w dużej restauracji oraz poznać obowiązki kucharzy i ich pomocników. Wielkim zaskoczeniem były wspaniale przygotowane stanowiska pracy dla dzieci. Każdy uczestnik warsztatów otrzymał niezbędne przybory: nożyk, deskę do krojenia i fartuszek. Dzieci pod opieką szefowej kuchni przygotowywały sałatki owocowe i jarzynowe, apetyczne kanapki oraz rogaliki nadziewane powidłami i białym makiem. Po przygotowaniu posiłków mali kucharze zasiedli do pięknie zastawionego stołu i delektowali się przygotowanymi własnoręcznie daniami.

Niezbędniki kucharza oraz produkty uczniowie otrzymali w prezencie i teraz mogą ćwiczyć w domu. Na zakończenie spotkania zaprezentowano uczniom sztukę kelnerską. Dzieci wróciły do domu zachwycone!

43-227 Frydek
ul. Miodowa 17

tel. 032 2116229

Aneta Pełka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA