Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 13 marca 2019
  • wyświetleń: 1033

Dzień Kobiet z fitnessem w Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach

8 marca dziewczęta Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju wyciskały siódme poty oraz spalały tysiące kalorii podczas zajęć fitness zorganizowanych specjalnie z okazji ich święta. Muzyka w połączeniu z ruchem okazała się strzałem w dziesiątkę.

Dzień Kobiet z fitnessem w Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach Zdroju - 08.03.2019


Na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zgromadziło się aż 170 dziewcząt. Podczas tego sportowego wydarzenia nie zabrakło również Dyrektora Szkoły, Pani Beaty Smolarek, która poprzez aktywne uczestnictwo dała świetny przykład naszym młodym kobietom. Pierwszą część fitnessowych zmagań poprowadziła nauczycielka wychowania fizycznego, pani Basia Wąsik, która zapoznała dziewczęta z podstawowymi krokami w fitnessie. Docelowo dziewczęta nauczyły się krótkiego układu, który wykonały w podziale na dwie grupy. Część końcową stanowiło uspokojenie organizmu, wyciszenie, krótki stretching przy muzyce relaksacyjnej, który poprowadziła nauczycielka wychowania fizycznego Joanna Dziedzic.

Bardzo dziękujemy wszystkim dziewczętom za liczny udział, a przede wszystkim za wspaniałą zabawę i mnóstwo pozytywnej energii!

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Powstańców Śląskich 3

tel. 032 2107212
tel. 032 2107175

Barbara Wąsik

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA