Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 26 marca 2019
  • wyświetleń: 552

Szkolny Dzień Głośnego Czytania w Szkole Podstawowej we Frydku

Czytanie książek to nie tylko ciekawa forma spędzania wolnego czasu, zdobywanie nowej wiedzy, ale również rozwijanie wyobraźni czy wzbogacanie słownictwa, a głośne czytanie dzieciom to również budowanie silnej więzi emocjonalnej.

Szkolny Dzień Głośnego Czytania w Szkole Podstawowej we Frydku - 11.03.2019 · fot.


11 marca obchodziliśmy Szkolny Dzień Głośnego Czytania, który był znakomitą okazją do zaproszenia dzieci do świata książki. Do dzieci zawitali zaproszeni goście i przeczytali wspaniałe bajki. Wśród czytających byli rodzice i pani bibliotekarka. W starszych klasach nauczyciele również zaproponowali pomysłowe lekcje propagujące czytelnictwo. Uczniowie klasy 5 przedstawili z tej okazji młodszym dzieciom krótką inscenizację.

Szczególnie teraz, gdy telewizja i komputer pochłaniają coraz więcej czasu, trzeba podkreślać znaczenie wspólnej lektury. Mamy nadzieję, że ta akcja zachęci uczniów i ich rodziców do częstego wspólnego czytania.


43-227 Frydek
ul. Miodowa 17

tel. 032 2116229

Aneta Pełka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA