Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 16 maja 2019
  • wyświetleń: 692

[ZDJĘCIA] Artystyczne sukcesy w Ochotniczym Hufcu Pracy

Młodzież z pszczyńskiego Hufca Pracy kształcąca się w PZS nr 1 w Pszczynie wzięła udział w Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP z terenu województwa śląskiego.

Artystyczne sukcesy w Ochotniczym Hufcu Pracy


W Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach swoje umiejętności wokalne, teatralne, taneczne oraz uzdolnienia muzyczne zaprezentowało 49 laureatów eliminacji rejonowych z terenu województwa śląskiego. Ochotniczy Hufiec Pracy w Pszczynie reprezentowali w kategorii śpiew : Nikola Foltyn i Kinga Foltyn, w kategorii taniec: trio taneczne - Katarzyna Wala, Martyna Binias i Klaudia Kubica, w kategorii formy muzyczne- utwór instrumentalny : Wiktor Śmiech. Występy naszych uczestników znalazły uznanie w oczach jury , które zdecydowało o przyznaniu: w kategorii śpiew 2 miejsca Kindze Foltyn za wykonanie utworu Georginy Tarasiuk "Niedorosła miłość", w kategorii formy muzyczne -utwór instrumentalny 1 miejsca Wiktorowi Śmiech za wykonanie utworów "La campanella"- Liszt i "River flows in you"- Yiruma, w kategorii taniec 1 miejsca Kasi Wala, Martynie Binias i Klaudii Kubica za układ taneczny. Podsumowaniem uroczystości było wręczenie dyplomów oraz nagród wszystkim laureatom i uczestnikom przedsięwzięcia przez Wojewódzkiego Komendanta ŚWK OHP Arkadiusza Sobków. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy przepięknych występów.

Równolegle z prezentacjami scenicznymi oceniano prace plastyczne młodzieży zgłoszone w ramach konkursu "Wiosna kulturalna w sztuce młodzieży". Uznanie w oczach jury zdobyły prace wykonane na zajęciach plastycznych w naszym hufcu - "Tańczące baletnice" i "Akt unii polsko - litewskiej".

43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 23, pok.19

tel. 32 4471700

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA