Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 5 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1076

Ogólnopolski konkurs fryzjerski "Najsprawniejszy w zawodzie -Fryzjer"

Reprezentantka pszczyńskiego OHP Katarzyna Wala (uczennica Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie) wzięła udział w ogólnopolskim konkursie "Najsprawniejszy w zawodzie - fryzjer" w Pasłęku.

Ogólnopolski konkurs fryzjerski "Najsprawniejszy w zawodzie - Fryzjer" · fot.


Konkurs podzielony był na etapy, które obejmowały test wiedzy teoretycznej oraz część praktyczną, składająca się z zadania na główce treningowej oraz wykonania fryzury inspirowanej kulturą ludową "Folk fryz" na modelce. Efekty pracy uczestników konkursu zaprezentowały modelki w regionalnych strojach ludowych.

Praca Katarzyny znalazła uznanie w oczach jury, które przyznało jej II miejsce. Dla uczestników konkursu zorganizowano pokaz barberski. Podczas pobytu w Pasłęku młodzież wzięła udział w wycieczce do Gdańska, podczas której zwiedzano najpiękniejsze zabytki Starego Miasta oraz Westerplatte. Dla zainteresowanych osób odbyły się taneczne warsztaty folklorystyczne.43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 23, pok.19

tel. 32 4471700

Ochotniczy Hufiec Pracy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA