Nieruchomo�ci Pszczyna Nieruchomo�ci Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 30 października 2019
  • wyświetleń: 877

[ZDJĘCIA] Czekoladowy autobus w Przedszkolu nr 3

Zabawa i edukacja w jednym - czy jest to możliwe? Tak! Najlepszym dowodem na to były uśmiechnięte i umazane czekoladą buźki dzieci, które uczestniczyły w czekoladowych warsztatach.

Czekoladowy autobus · fot.


Wszystko za sprawą czekoladowego autobusu, który w dniu 25.10.2019r. zagościł w Przedszkolu nr 3 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pszczynie. Czekoladowe warsztaty to coś przyjemnego dla małych łasuchów. Przedszkolaki poznały historię powstania czekolady oraz dowiedziały się, że ich ulubiony przysmak powstaje z drzewa kakaowca. Mogły również spróbować różnych rodzajów czekolady, a także mogły stworzyć własny czekoladowy rysunek. Dzieci swoją czekoladową pracę mogły zabrać do domu w pięknym zapakowanym pudełeczku, by następnie (jak podkreślili prowadzący warsztaty animatorzy) zjeść ją razem z najbliższymi o godz. 17.00, ponieważ wtedy ponoć smakuje najbardziej.

Na koniec każdy uczestnik otrzymał "Dyplom Mistrza Czekolady". Serdecznie dziękujemy za przyjazd oraz za zabranie nas w pyszny słodki, świat czekolady.

Magdalena Mańka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA