• 21 czerwca 2022
  • wyświetleń: 12901

Dyrektorka szkoły z pasją. Brała udział w ultramaratonie rowerowym

Agnieszka Wojtala - dyrektorka Szkoły Podstawowej w Górze - w wolnym czasie oddaje się pasji jeżdżenia na rowerze. Ostatnio uczestniczyła w Sudovia Gravel - ultramaratonie rowerowym.

Agnieszka Wojtala - dyrektorka szkoły w Górze na zawodach rowerowych · fot. Archiwum prywatne

Trasa ultramaratonu biegła pięknymi terenami Suwalszczyzny i Litwy. Agnieszka Wojtala pokonała w sumie 412 km w czasie 22 godziny i 45 minut. Tym doskonałym czasem zapewniła sobie pierwsze miejsce wśród kobiet i 15. miejsce w kategorii open!

Niedawno uczestniczyła również w Górskich Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Nowym Targu - zajęła tam 4. miejsce na 150 uczestników!

Gratulujemy i życzymy pani Agnieszce niegasnącej pasji i wielu prostych oraz płaskich dróg!